Federacje

Grand Prix Polski  w Taekwon-do ITF
Rybnik 28-30.03.2014

Podczas kolejnego sprawdzianu przed kwietniowymi Mistrzostwami Europy(Riccione, Włochy) bardzo dobrze wypadli zawodnicy Matsogi Ciechanów zajmując czołowe miejsca podczas Grand Prix Polski w Taekwon-do ITF w Rybniku. Najlepszą zawodniczką śląskiego Turnieju została Ilona Omiecińska, która nie będąc jeszcze w najwyższej formie zwyciężyła w  układach II Dan, ale doznała  porażki w półfinale walk do 62 kg z rewelacją zawodów Katarzyną Ciężką z Radzynia Podlaskiego. Na uwagę zasługuje fakt dominacji braci Piotra i Pawła Szwejkowskich w prestiżowej konkurencji układów IV Dan, tym razem w finale rybnickich zawodów lepszy okazał się Paweł, który również świetnie zaprezentował się w walkach do 63 pokonując w dobrym stylu kolejno swoich rywali, jednak drobny uraz stawu barkowego  uniemożliwił mu wyjście do walki finałowej z Rafałem Zgorzelskim ze Szczecina. Do dobrej formy wraca Magdalena Kosobudzka,  która zajęła III miejsce w walkach do 62 kg oraz układach III Dan.

Wyniki zawodników Matsogi Ciechanów:

Złote medale

• Omiecińska Ilona– układy formalne II dan.
  • Szwejkowski Paweł– układy formalne IV Dan,

Srebrne medale

• Szwejkowski Piotr – układy formalne IV Dan,
  • Szwejkowski Paweł– walki do 63 kg,

Brązowe medale

• Kosobudzka Magdalena – układy formalne III Dan
  • Kosobudzka Magdalena – walki do 62 kg.
  • Łączykowska Paulina – walki do 75 kg.
  • Reduch Andrzej – układy III Dan,

Juniorzy

• Sadkowska Kinga – walki do 46 kg
  • Olsztyn Olga – walki do 55 kg

W zawodach wystartowało 287 zawodników z 39 klubów w tym 10 zawodników ciechanowskiego klubu Taekwon-do.