Federacje

Mistrzostwa Polski Seniorów w Taekwon-do ITF
Częstochowa 6-8.06.2014

Tegoroczne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców w Taekwon-do ITF okazały się bardzo udane dla ciechanowskich zawodników, którzy zdobyli cztery złote medale!

Tym razem najlepiej wypadł Paweł Szwejkowski, który zdobył indywidualnie dwa złote medale! W walce finałowej do 63 kg pokonał po emocjonującym pojedynku wice Mistrza Europy Rafała Zgorzelskiego ze Szczecina, a w finale układów IV –VI Dan okazał się lepszy od swojego brata Piotra Szwejkowskiego. Świetnie zaprezentowała się również Ilona Omiecińska(II Dan), która wywalczyła złoto w walkach do 62 kg pokonując w finale Annę Kucharską z Wrocławia oraz srebro w układach II Dan.  Czwarty złoty medal wywalczyła  Drużyna męska Matsogi, która okazała się najlepsza w drużynowych układach formalnych, pokonując w finale utytułowaną drużynę Lewartu Lubartów. Bardzo dobrze wypadli również Piotr Szwejkowski, Andrzej Reduch i Karol Nalewajk, którzy zdobyli srebrne medale w indywidualnych  układach formalnych.

Wyniki zawodników LKS Matsogi Ciechanów:

Złote medale

• Omiecińska Ilona - walki do 62 kg
  • Szwejkowski Paweł – walki do 63 kg
  • Szwejkowski Paweł– układy formalne IV-VI Dan
  • Drużyna męska w układach formalnych ( Paweł Szwejkowski, Piotr Szwejkowski, Andrzej Reduch, Michał Rząsiński, Michał Korzybski, rezerwa Karol Kraszewski)