Gwiazdkowy Turniej Taekwon-do 2014
Międzypowiatowe Mistrzostwa Młodzików
Ciechanów 20.12.2014 r.
Międzypowiatowe Mistrzostwa Gwiazdkowy Turniej Taekwon-do 2014 zgromadził na starcie rekordową liczbę 113 młodych adeptów Taekwon-do z Glinojecka, Pułtuska, Przasnysza oraz Ciechanowa.
Zawody odbyły się 20 grudnia w hali sportowej MOSiR w Ciechanowie przy ul. Kraszewskiego 8. Jak zwykle emocji nie brakowało, a licznie zgromadzona publiczność spontanicznie reagowała na pierwsze kroki stawiane na macie przez najmłodszych adeptów Taekwon-do. Zawodom towarzyszyła świąteczna atmosfera, co podkreślała dekoracja sali i „Święty Mikołaj” rozdający „słodkie paczki” dla wszystkich uczestników. Wszyscy uczestnicy otrzymali oprócz ”słodkich paczek”, medale i dyplomy, natomiast zwycięzcy dyplomy, puchary oraz cenne nagrody rzeczowe.
Głównymi sponsorami imprezy byli: Polski Bank Spółdzielczy w Ciechanowie, Firma SKAN Przasnysz oraz Starostwo Powiatowe w Ciechanowie.
WYNIKI
Tygrysy - dzieci 4-6 lat, (startujących 30 zawodników)
Tor przeszkód
1. Hlożek Michał
2. Sienkiewicz Artur
3. Pawłowska Hanna
3. Sienkiewicz Artur
Walka na „makarony”:
1. Górski Oliwier & Woźniak Aureliusz
2. Pawłowski Stanisław
3. Pawłowska Hanna
Najlepszy zawodnik: Górski Oliwier (trener Piotr Szwejkowski)
Tygrysy - dzieci 7-8 lat, dziewczynki( startujących 14 zawodniczek)
Tor przeszkód
1. Mroczek Wiktoria
2. Reduch Alicja
3. Wodzyńska Matylda
Walka na „makarony”:
1. Reduch Alicja
2. Nałęcz Aleksandra
3. Mroczek Wiktoria
3. Miklaszewska Matylda
Techniki specjalne gr I
1. Mroczek Wiktoria
2. Bułkowska Kalina
3. Nałęcz Aleksandra
Techniki specjalne gr II
1. Miklaszewska Matylda
2. Wodzyńska Matylda
3. Reduch Alicja
Najlepsza zawodniczka: Mroczek Wiktoria( trener Michał Korzybski)
Dzieci 7-8 lat, chłopcy (startujących 23 zawodników)
Tor przeszkód:
1. Bartosiewicz Dominik
2. Narolski Nikodem
3. Krajewski Gabriel
walka na „makarony”:
1. Łyszkowski Mikołaj
2. Gadomski Kacper
3. Narolski Nikodem
3. Gawroński Damian
Techniki specjalne:
1. Łyszkowski Mikołaj
2. Bartosiewcz Dominik
3. Narolski Nikodem
3. Borucki Igor
Najlepszy zawodnik: Łyszkowski Mikołaj (trener Michał Korzybski)
Młodzicy 9-10 lat, dziewczynki ( startujących 12 zawodniczek)
Układy formalne do 9 kup:
1. Kamińska Zuzanna
2. Krzykowska Milena
3. Kowalska Oliwia
3. Rydzewska Nadia
Układy formalne pow 9 kup:
1. Nowosielska Alicja
2. Kowalska Paulina
3. Sępławska Gabriela
3. Zdancewicz Oliwia
Techniki specjalne gr I:
1. Befinger Iga
2. Sobieraj Lena
3. Sępławska Gabriela
Techniki specjalne gr II:
1. Zdancewicz Oliwia
2. Nowosielska Alicja
3. Kamińska Zuzanna
Walka na makarony:
1. Kamińska Zuzanna
2. Kowalska Oliwia
3. Sobieraj Lena
3. Zdancewicz Oliwia
Najlepsza zawodniczka: Kamińska Zuzanna (trener Piotr Szwejkowski)
Młodzicy 10-11 lat, chłopcy ( startujących 16 zawodników)
Układy formalne do 9 kup:
1. Skierkowski Jakub
2. Mantaj Jakub
3. Sieradzki Kacper
3. Karpiński Kacper
Układy formalne powyżej 9 kup:
1. Grzelak Maksym
2. Łyszkowski Jakub
3. Sarnowski Jakub
3. Sosnowski Aleksander
Techniki specjalne grupa I:
1. Grzelak Maksym
2. Truszczyński Kamil
3. Niestępski Adam
Techniki specjalne grupa II:
1. Sosnowski Aleksander
2. Skierkowski Jakub
3. Załęski Patryk
Walka na makarony:
1. Łyszkowski Jakub
2. Grzelak Maksym
3. Sosnowski Aleksander
3. Skierkowski Jakub
Najlepszy zawodnik: Grzelak Maksym (trener Andrzej Reduch)
Młodzicy 11-12 lat, dziewczynki ( startujących 6 zawodniczek)
Układy formalne do 9 kup:
1. Martynowicz Karolina
2. Królikowska Karolina
3. Dzilińska Weronika
3. Szafrańska Zuzanna
Techniki specjalne:
1. Martynowicz Karolina
2. Dzilińska Daria
3. Królikowska Karolina
Walka na makarony:
1. Królikowska Karolina
2. Dzilińska Weronika
3. Dzilińska Daria
3. Szafrańska Zuzanna
Najlepsza zawodniczka: Martynowicz Karolina (trener Michał Rząsiński)
Młodzicy 11-12 lat, chłopcy ( startujących 12 zawodników)
Układy formalne:
1. Zawistowski Łukasz
2. Deska Kacper
3. Majewski Michał
3. Krajewski Jakub
Techniki specjalne grupa I:
1. Deska Kacper
2. Oczkowski Bartosz
3. Krajewski Jakub
Techniki specjalne grupa II:
1. Prusiński Daniel
2. Niedbała Mateusz
3. Adamiak Łukasz
Walka „tuch point” grupa I:
1. Krajewski Jakub
2. Deska Kacper
3. Majewski Michał
3. Oczkowski Bartosz
Walka „tuch point” grupa II:
1. Niedbała Mateusz
2. Prusiński Daniel
3. Hajduk Natan
3. Marczak Jakub
Najlepszy zawodnik: Niedbała Mateusz (trener Piotr Szwejkowski)