Federacje

Międzynarodowy Turniej Taekwon-Do ITF  –  Presov Open 10-12.03.2017 Słowacja

Bardzo Obiecująco  spisała się Karolina Królikowska podczas Międzynarodowego Turnieju Taekwon-do ITF na Słowacji zdobywając srebrny medal w walkach do 42 kg oraz srebrny medal w układach formalnych.

Młoda zawodniczka( 14 lat)  ciechanowskiego klubu Taekwon-do LKS Matsogi Ciechanów w bardzo dobrym stylu pokonała swoje przeciwniczki kwalifikując się do finału układów oraz walk do 42 kg. W pojedynkach finałowych musiała uznać wyższość bardziej doświadczonych zawodniczek, ale pokazała się z bardzo dobrej strony.

Dwa medale zdobyła również Anna Szpadzik, która w pojedynku finałowym walk do 45 kg przegrała z utytułowaną reprezentantką Słowenii, a brązowy medal zdobyła w konkurencji układów formalnych.

Pozostali nasi zawodnicy pomimo ambitnej postawy „otarli” się o miejsca medalowe, jednak zabrakło jeszcze doświadczenia międzynarodowego, które jest niezbędne w turniejach wyższej rangi.