Federacje

XXVI Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców w Taekwon-do  Lubartów 7-9.06.2013

Tegoroczne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców w Taekwon-do okazały się bardzo udane dla ciechanowskich zawodników, którzy zdobyli aż pięć złotych medali!

Tradycyjnie najlepiej wypadła Ilona Omiecińska(II Dan), która zdominowała konkurencję walk do 62 kg i testów siły( rozbicia desek) zdobywając dwa złote medale. Pierwszy raz w swojej bogatej i długiej karierze Mistrzem Polski w walkach do 63 kg został Paweł Szwejkowski. Jego brat Piotr Szwejkowski( III Dan) po raz szósty został Mistrzem Polski w układach formalnych III Dan. Drużyna męska Matsogi okazała się najlepsza w drużynowych układach formalnych, pokonując w finale utytułowaną drużynę gospodarza Mistrzostw Lewartu Lubartów. O wysokiej randze imprezy świadczy fakt, że zaszczyciła ją swoją obecnością podczas gali finałowej Minister Sportu Pani Joanna Mucha.

Wyniki zawodników LKS Matsogi Ciechanów:

Złote medale

• Omiecińska Ilona - walki do 62 kg

• Omiecińska Ilona– testy siły (rozbicia desek)

• Szwejkowski Paweł – walki do 63 kg

• Szwejkowski Piotr– układy formalne III Dan

• Drużyna męska w układach formalnych ( Paweł Szwejkowski, Piotr Szwejkowski, Andrzej Reduch, Piotr Pełka, Marek Sobieraj)