Federacje

Mistrzostwa  Polski Juniorów Taekwon-do - Nowa Ruda 02.06.2013

Duży sukces odnieśli dwaj zawodnicy ciechanowskiego klubu Taekwon-do „Matsogi Ciechanów” podczas XXII Mistrzostw Polski Juniorów, które rozegrane zostały 2 czerwca w Nowej Rudzie na Dolnym Śląsku. Damian Kowalczyk (na co dzień uczeń klasy wojskowej liceum PUL w Ciechanowie) zdobył dwa srebrne medale w konkurencjach walk do 68 kg oraz układów formalnych, a debiutujący w tak prestiżowej imprezie Karol Kraszewski( uczeń I LO w Ciechanowie) zdobył  dwa brązowe medale w konkurencjach walk do 75 kg oraz technik specjalnych.

W Mistrzostwach startowało 117 najlepszych zawodników z 68 klubów wyłonionych w trakcie eliminacji regionalnych.  LKS Matsogi Ciechanów z dorobkiem 42 punktów zajęło 8 miejsce w Polsce.

Nasi „exportowi” zawodnicy (Ilona Omiecińska, Magdalena Kosobudzka, Piotr Pełka, Piotr i Paweł Szwejkowscy) intensywnie przygotowują się do ostatniego i zarazem najbardziej prestiżowego w kraju „championatu” czyli XXVI Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców, które odbędą się w najbliższy weekend  w Lubartowie.